poniedziałek, 11 październik 2021 03:58

Wycieczka w Pieniny

Wycieczka w  Pieniny

  27 września klasy 3a, 3b i 2b pod czujnym okiem opiekunów Bożeny Kmieciak, Pauliny Strzeleckiej oraz Artura Macierzyńskiego wyruszyli na trzydniową wycieczkę w Pieniny.
  W pierwszej kolejności zwiedziliśmy Kopalnię Soli w Bochni. Drugi dzień obfitował  w niezwykłe widoki, ponieważ wyruszyliśmy na szklak Wąwozem Homole, trudy wędrówki górskiej rekompensował nam malowniczy krajobraz i widok na szczyt Trzy Korony. Na koniec udało nam się zwiedzić majestatyczny zamek w Niedzicy i udać się w rejs po zalewie czorsztyńskim.
Przygodę z Pieninami zakończyliśmy na górze Wdżar w Kluszkowcach, gdzie ogromną atrakcją okazał się przejazd kolejką linową.
Humor i pogoda nieustannie nam towarzyszyły, niestety wszystko co dobre szybko się kończy, choć wspomnienia na zawsze pozostaną w naszej pamięci.