Aktualności

W ostatnią sobotę października w promieniach ostatniego, jesiennego słońca odbył się kolejny już pieszy Rajd Kadeta pod hasłem „Śladami miejsc pamięci narodowej” po historycznej Ziemi Odrzywolskiej, w którym tradycyjnie już udział wzięła młodzież kadecka
środa, 06 listopad 2019 12:20

Czysty las

Słoneczna pogoda, cieplutkie październikowe popołudnie a wkoło piękny w jesiennych kolorach las. Taka sceneria stała się miejscem ważnej dla naszej społeczności szkolnej akcji. Podzieleni na grupy, wyposażeni w worki i rękawice ochronne wyruszyliśmy, by zmierzyć się z problemem śmieciowym.
poniedziałek, 04 listopad 2019 07:43

Halloween w naszej szkole

Czy w szkole straszy? Może i bywają w niej trudniejsze dni, ale żeby przebywały w niej duchy … tego jeszcze nikt nie słyszał, a co dopiero widział!
środa, 30 październik 2019 09:52

ZAPRASZAMY NA ŚLUBOWANIE KADETÓW RP

9 .11.2019 r. /sobota/  godz.11.00 - Stadion w Odrzywole          
wtorek, 29 październik 2019 10:30

PRÓBNA EWAKUACJA SZKOŁY

Dnia 24 października 2019r. w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja. Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru oraz powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia.
Klasy wojskowe funkcjonują w szkołach według jednolitego, opracowanego przez MON i obwiązującego od 2017 roku programu „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe”.
Jesień nastraja nostalgicznie i refleksyjnie, my stawiamy na aktywność i nie zapominamy o Tych, którzy w naszym życiu wiele znaczą. We wtorek 15 października, szkolną akademią uczciliśmy pamięć Świętego Jana Pawła II. Z okazji Dnia Papieskiego uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny,…