piątek, 18 czerwiec 2021 20:20

Wyniki prób sprawnościowych

Znamy wyniki prób i testów organizowanych w sobotę 12 czerwca.
W sumie akces zgłosiło 101 osób. Testów nie zaliczyło 6 kandydatów (lub kandydatek). Na adresy e-mailowe, pozostawione podczas rejestracji, posłaliśmy wiadomości dotyczące zaliczenia lub niezaliczenia prób sprawnościowych.
Przesyłamy także informację o wynikach, które objawiły testy psychologiczne. Ze względu na zróżnicowane efekty, maile przesłane do kandydatów są krótkie i zawierają lakoniczne informacje oscylujące jedynie wobec pozytywnego lub negatywnego wyniku.

Wyniki prób sprawnościowych

Szczegółowe dane o rezultatach testów i prób dostępne są w szkole. Dla tych, którzy chcieliby porozmawiać z naszymi psychologami uruchamiamy dwa dyżury dla kandydatów - pierwszy w piątek 25 czerwca (dzień zakończenia roku szkolnego). Możliwość porozmawiania z psychologiem w tym dniu od 10.tej do 14.tej. Drugi dyżur zaplanowaliśmy w poniedziałek - 28 czerwca w godzinach od 12.00 do 15.00. Poza wskazanymi dniami możliwy jest także kontakt po umówieniu się na spotkanie lub rozmowę, w takim przypadku prosimy o skontaktowanie się ze szkołą.
Na koniec dziękuję wszystkim, którzy wykonali wysiłek fizyczny i emocjonalny, by przejść pierwszy etap rekrutacji. To bardzo ważne, choć pewnie nie wszystkich usatysfakcjonowały wyniki. Niemniej jednak, podjęcie próby już stawia Was wszystkich w zupełnie innym miejscu niż wielu Waszych rówieśników, którzy odpuścili, bo nie chciało im się spróbować.
Nie wszystkim też udało się dojechać, kilka osób przedstawiło zwolnienie lekarskie. Ci, którym zdrowie uniemożliwiło udział w próbach sprawnościowych otrzymują możliwość wykazania się w najbliższą środę - 23 czerwca. Zróbcie prezent Waszym ojcom (to jest dzień taty) i zaliczcie te próby . Zróbcie minimum 24 punkty .
Dorota Sokołowska
dyrektor szkoły