poniedziałek, 27 maj 2019 09:46

I JUŻ PO PIERWSZYM ETAPIE REKRUTACJI

W ubiegłą sobotę 25 maja 2019r. przeprowadziliśmy pierwszy etap rekrutacji do Liceum Kadetów RP. Na godzinę 10:00 licznie przybyli Kandydaci do klasy pierwszej, zarówno ci kończący podstawówkę jak i gimnazjum. Takiego oblężenia jak w tym roku dawno nie było w Lipinach. Podwójne roczniki zawitały i do nas, w związku z czym konkurencja wcale nie jest mała. Trzymamy kciuki za wszystkich!

Tuż po oficjalnym przywitaniu wszystkich zebranych przez Panią Dyrektor i zapoznaniu się z porządkiem dnia, Kandydaci przystąpili do testów psychologicznych, a w dalszej części do sprawnościowych. Każdy dał dziś z siebie maximum, duch rywalizacji unosił się w powietrzu, na ostateczne wyniki rekrutacji musimy jednak poczekać. Przed Kandydatami jeszcze rozdanie świadectw ukończenia szkoły oraz odebranie zaświadczeń o wynikach egzaminów ósmoklasisty lub po gimnazjum, a potem przejście kolejnych etapów rekrutacji do szkoły. Mamy nadzieję, że wszyscy, z których zdjęliśmy w sobotę miarę na mundur, założą go na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Wszystkich zainteresowanych kontynuowaniem nauki w naszej szkole prosimy o pilnowanie terminów obowiązującego Harmonogramu Rekrutacji i zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.